+48 535 015 835 EN

Rozwiązania dla biznesu

Pomagamy uczyć się na błędach innych.
Wspieramy i rekomendujemy wartościowe rozwiązania biznesowe.

Innowatywni.pl

Kompleksowy program wsparcia produktywności

Upraszczamy, automatyzujemy i eliminujemy marnotrawstwo w procesach biurowych (księgowość, kadry, logistyka, administracja, etc.). Koncentrujemy się na procesach obiegu dokumentów i informacji. Używamy sprawdzonych metod zarządzania, narzędzi hardware i software. Dostarczamy usługi doradcze i szkoleniowe nakierowane na podniesienie efektywności wykorzystania zasobów. Pomagamy tworzyć kulturę organizacyjną sprzyjającą ciągłemu i zrównoważonemu rozwojowi.

Amronet.pl

Kantor internetowy z najlepszymi kursami walut

Giełda wymiany walut i internetowy kantor. To oferta zarówno do przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych, zapraszamy przedstawicieli firm, kredytobiorców, spłacających raty w obcej walucie, osoby pracujące za granicą oraz entuzjastów podróży. Wymiany walut online przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Bardzo dobre ceny waluty ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa transakcji, identyczne środki jak te, które przedkłada bankowość elektroniczna. Amronet.pl to duże oszczędności na wymianie walut oraz Twój partner w biznesie. Zapraszamy na wymiany.

Floway88

Kompleksowe rozwiązania e-commerce: wdrożenia, fullfilment oraz księgowość

Postawiliśmy na to, abyś mógł zająć się sprzedażą zamiast wszystkimi procesami, które towarzyszą powstawaniu sklepów internetowych. Kreowanie wizerunku sklepów internetowych, wdrożenia technologiczne, magazynowanie oraz wysyłka (fullfilment), wszystkie działania wsparte profesjonalną księgowością oraz e-marketingiem aby sprzedawać więcej i być widocznym w sieci. Jedyna platforma oferująca tak kompleksowe wsparcie dla sklepów internetowych.